ARKAN ŞİRKETLER GRUBU

2008 yılında Abdulkerim Arkan tarafından kurulduğundan bu yana yaptığı çalışmalarla inşaat müteahhitliği alanında geniş bir birikim ve personel kaynağına sahip olan Arkan Şirketler gurubu, Türkiye’nin bu alanda önemli inşaat şirketleri arasında yer almaktadır. Arkan’ın bu başarısının ardında yatan nedenlerin başında işverenlerimiz ile kurduğumuz güvenilir işbirliği yatmaktadır.  Projelerin her aşamasında sürdürülen ve pekiştirilen bu birliktelik Arkan Şirketler Gurubu’nun üstlendiği tüm projeleri başarıyla tamamlamasını ve zamanında teslim etmesini sağlamıştır. Kuruluşundan bu yana Arkan Şirketler Gurubu’nun hiçbir şekilde taviz vermediği çalışma anlayışının temelini “Hangi tutar ve şartla alınmış olursa olsun, taahhüt ettiğimiz işi, en iyi kalitede ve zamanında teslim etmek” ilkesi oluşturmaktadır. İlkelerimiz ve çalışma anlayışımız bizi, Türkiye’de olduğu kadar, yurt dışı taahhüt işlerinde de önemli projeleri yürüten, güvenilen bir şirket konumuna getirmiştir. Ar GE-Araştırma Geliştirme ve öğrenilen kazanımlarla elde edilen bilgiyi en uygun biçimde hayata geçirmek temel hedefimizdir. Bu bize her zaman yenilenmeyi, sürekli bir değişim içinde olmayı sağlamaktadır.
 

ARKAN ŞİRKETLER GURUBU YÖNETİM KURULU

Abdulkerim Arkan (Yönetim Kurulu Başkanı)
Eyüp Arkan (Genel Koordinatör)
Orhan Arkan (Finans Koordinatörü)
Turan Arkan (Pazarlama, Satın alma)
Cumali Arkan (AR-GE)

Emrullah Arkan (AR-GE)

 

 

VİZYONUMUZ

Arkan Şirketler gurubu olarak vizyonumuz; uluslararası kalite standartlarında aldığımız ürün ve hizmetleri, müşteri memnuniyetini sağlamak, bu amaçla aynı şekilde yansıtmak kaliteyi daima üst düzeyde tutarak; saygın, güvenilir ve tercih edilen, aranılan marka olma özelliğini artırarak sürdürmek. Ulusal ölçekte kazandığımız başarıları uluslararası sahalara da taşımak ve büyütmek, ayrıca potansiyel görülen iş alanlarına da girmektir.   

 

MİSYONUMUZ 

2008 de başlayan ve 7 yıllık birikime ulaşan bir firma olarak, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projelerle farklı iş alanlarında faaliyet göstererek büyümek. Öncü olmak ve farklılık yaratmak modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğumuz kurumsal kalite anlayışıyla hizmet vermek. Uzun vadede kârlılığın kaliteden geldiğinin bilinciyle hareket etmek; her koşulda faaliyet gösterilen sektörlere ve ekonominin gelişimine katkıda bulunmak; her yönden güven duyulan bir grup olarak sürdürülebilirliğini sağlamak.   

 

STRATEJİMİZ 

Arkan Şirketler gurubu olarak ana stratejimiz, Temel faaliyet alanı olan inşaat-taahhüt, turizm ve tekstil alanlarında özellikli konumumuzu korumak ve güçlendirmektir. Grubun gelişme ve büyüme stratejisi ise, inşaat, taahhüt alanında kazanılan yıllara dayalı deneyim ve birikimin, ulusal ve uluslararası gelişimde fırsatı görülen diğer iş alanlarına yansıtmaktır.
 

HİZMETLERİMİZ

İnşaat

2008 Yılında İstanbul’da başlayan inşaat sektöründeki girişim, üretim Ve satışlarıyla bu güne kadar elde ettiği tecrübelerini Arsa, Daire, İşyerlerinin kat karşılığı üretim ve satışlarıyla sürdürmektedir.

Turizm

2008 de İstanbul’dan Ankara, Gaziantep, Diyarbakır ve Bitlis’e kadar uzanan güzergâhta istenilen hedeflere zamanında ve sağlıklı ulaşımı tecrübeli kaptanları ve son model modern araçlarıyla sürdürmektedir.

Arkan Gıda & Zeytincilik

Arkan Grup büyümeye devam ediyor yatırımlarına gıda sektöründe de devam eden arkan grup sizlere kaliteli, ekonomik çözümler sunuyor. Arkan Gıda İstanbul'un çeşitli bölgelerinde bakkal, market, kuruyemiş, büfe, lokanta, restaurant, cafe, otel ve tüm işyerlerine hizmet etmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz....